1. BİLGİ TALEP FORMU

 2. Bilgi edinmek istediğiniz konuyu bizimle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz. Paylaştığınız bilgiler incelenerek size en doğru çözümler ışığında geri dönüş sağlanacaktır.

Turizm Web Sitesi + Android Uygulama + Tur Vitrini + Online Ödeme


30001500 +KDV

Sistem Özellikleri

 • Mobil cihazlara uyumlu web şablonu,
 • Arama motorlarına göre optimize,
 • Turlarınızı Tarih, Tur İsmi, Kategori... gibi ölçütlere göre sıralayın,
 • Otomatik Kapa özelliği ile gelecek dönem turlarınızı önceden belirlediğiniz tarihte otomatik yayınlar,
 • Hareket tarihleri verilmiş turlar için, zamanı geldiğinde otomatik devre dışı bırakma özelliği,
 • Sınırsız Hareket Tarihi özelliği ile turlarınız için çoklu hareket zamanı belirleyin,
 • Turlarınız için çeşitli para birimlerinden fiyatlar belirleyin,
 • Turlarınız için online rezervasyon işlemi,
 • Benzer turlar eklentisi ile tur içeriğinde alternatif seçenekleri ziyaretçilere otomatik gösterir,
 • Sınırsız kategori oluşturabilme imkanı,
 • Site içi gelişmiş tur arama motoru,
 • MOBİL UYGULAMA Üzerinden Sınırsız Mobil Bildirim Gönderme İmkanı!!

TurVitrini Sistemi    YENİ!

ElitNET'e ait Truizm Sitesi ayrılacaklarından biri olan TurVitrini sistemi, yazılımı kullanacak kişi veya kişilere ek bir hizmet olarak sunulmaktadır. Teknik anlamda her Tur Sistesi Sistemi kullanmak isteyen Tur Firması bu sistemde bulunmak istemeyebilmektedir. Bu gibi durumlar için ek bir seçenek olarak sözleşme içerinde sunulmaktadır.

TurVitrini: Sistem birçok yerde de kullanılan ve benzerlik gösteren bir yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde ElitNET Turizm Sitesi hizmeti alan Tur Firmalarının, kendilerinin belirleyeceği turlarının, diğer Tur Sistesi kullanan Tur Firmalarının turları ile bir çatı altında toplanması hedeflenmiştir.

Yapısal olarak, hizmeti alacak firmaya, (TurVitrini teklifini kabul ettiği takdirde) Turizm Sistesi Sistemi ve yanında artı olarak bir TurVitrini Arayüzü Girişi oluşturulacaktır. Bu sayede, kendi web sitesine turlarını eklemesinin ardından, TurVitrini için kendisine verilen arayüzden giriş yaparak, web sitesinde bulunan turlarını TurVitrini içerisinde yayınlanmasını sağlayabilecektir.

Aktarım sınırı, ElitNET yetkililerince kontrolden geçerek ve aylık SİZE BELİRTİLEN SAYI LİMİTİ kadar Tur Kaydı için geçerli tutulacaktır. Örneğin: X firması için aylık sınır 20 olarak belirlenmiş ise, X Tur Firması bulunduğu ay içerinde TurVitrini havuzuna yalnızca 20 adet turunu ekleyebilecektir.

Kontrol sistemi ise, turlarınızı aktarmak istediğiniz konusunda talebinizi size oluşturulan TurVitrini arayüzünden oluşturmalısınız, akabinde ElitNET ekibinde bulunan yetkililerce kontrol edilmesinin ardından yayına verilmesi sağlanacaktır. Bu durum her tur firması için eşit rekabet ortamı yaratmak adına standart tutulmaktadır. Yani bir firma diğerinde daha değerli yada daha öncelikli tutulmayacaktır. Sistemi kullanan her Tur Firması için eşit koşullar ve kurallar belirlenmiştir.

TurVitrini altyapısı size web sitenize ek olarak turlarınızın daha çok seçenek olan bir havuzda görüntülenmesini ve daha fazla dönüş almanızı sağlayacaktır. İşleyiş bakımında bu sistem turlarınızın Türkiye çapında bulunmasını arttıracak, TurVitrini çatısı altında, ElitNET sizlere daha kolay ve daha hızlı ulaşılabilir bir altyapı sağlayacaktır.

Android Uygulama

Tur Sistemi kullanıcılarına web sitesi ile eş zamanlı çalışacak, web sitesini güncellediğinde uygulamanında güncelleneceği bir ek sistem sunulmuştur.

Bu sistem şimdilik yalnızca Android cihazlarda hizmet vermektedir. Mobil Uyumlu tasarlanan yeni nesil web sitenizde ek olarak kullanabileceğiniz bu uygulama üzerinden size verilen giriş bilgileri ile sınırsız olarak MOBİL BİLDİRİM olanağını kullanabilirsiniz. Böylece yeni bir tur eklediğinizde tek tuş ile uygulamayı indiren her kullanıcıya reklam bildirimi göndrebilirsiniz.

Online Ödeme    YENİ!

Web sitenizde eklediğiniz turlar için online ödeme seçeneğini de, bu pakette talep eden kullanıcılara sunulmaktadır. Ek bir modül olduğundan Sisteme ek olarak 1000 TL + KDV olarak ücrete tabi tutulmaktadır. Ayrıca bu süreçte Paynet ile yapılacak anlaşma ve maddi yükümlülükler tamamem sistem sahibine aittir.

Bu sistem, alacağınız standart pakete ek olarak sunulan bir sistem değildir. Yalnızca talep üzerinde sisteme eklenebilen bir modüldür. Bu Mobülü kullanabilmek için PAYNET online ödeme firması ile yapacağınız anlaşma sonrasında, size iletilen entegre sistem bilgilerini bize iletmeniz gerekmektedir.

Sistem işleyişi:

Anlaşma talebini sizler için ElitNET olarak bizlerde yapabilmekteyiz. Ancak bu anlaşma talebi üzerinde ElitNET olarak bir yetkimiz bulunmayacak, direk iletişime geçilecek kişi Sistemi Satın Alacak Kişidir. ElitNET yalnız imzalı kaşeli TALEP BELGESİNİ Paynet Yetkililerine iletmekle mükelleftir. Bunun dışındaki işlemlerde yetkisi bulunmamaktadır. Modül bir hesap ile doğrudan bağlantılı olduğundan ve yasal olarak bu gibi bilgilerin 2. kişilere söylenemeceğinden diğer işlemler Sistem Sahibi ile yürütülmektedir.

Paynet'e yapılan talebin ardından, size demo verilerin bulunduğu bir paket iletilecektir. Bu paketi elit@elitnet.com.tr mail adresine göndermeniz yeterlidir. ElitNET bu demo verileri ile sizin web sitenizi düzenleyecek ve Paynet'e onaylanması için iletecektir.

Paynet SİSTEMİNİZ ÇALIŞIR DURUMDA ve ONAYLANMIŞTIR ibaresi ile sistem sahibine gerçek bağlantı verilerinin olduğu bir paket daha ilecektir. Bu paketi de yine elit@elitnet.com.tr mail adresine iletmeniz halinde ElitNET gerçek ödeme verilerinin bulunduğu Tur Sistemini sizin aktif hale gitirerek kullanıcının göreceği şekilde belirlenen domain adresinde yayına açacaktır.

Scroll to Top